פורטפוליו הטכנולוגיות שלנו

מטרתנו היא להיות חברה גלובלית מובילה בתחום העיניים ולהתמקד במציאת פתרונות למחלות המאופיינות באוכלוסיות חולים גדולות וצומחות בעלות צורך קליני בפתרונות חדשניים, וזאת באמצעות פיתוח ומסחור של פורטפוליו טכנולוגיות מגוון ומאוזן של מוצרים חדשניים ופורצי דרך, הכולל:

  • ™Eye-D: פלטפורמה טכנולוגית המבוססת על שתל תוך עיני לשחרור מושהה של תרופות עיניים, הנותנת מענה לקהל רחב של חולים שאינם עומדים במשטר הטיפולי הרצוי, המוביל לחוסר יעילות של הטיפול. המוצר הראשון המבוסס על הפלטפורמה של ™Eye-D ה- VS-101, מכיל את תרופת הגלאוקומה הנפוצה ביותר, ה- latanoprost. אנו מאמינים כי ניתן להרחיב את הפיתוח של פלטפורמת ה- ™Eye-D לשימוש לאינדיקציות נוספות. מוצר ה- VS-101 נמצא כרגע בניסוי קליני, שלב 1/2a, בארצות הברית, כחלק מהגשה ל- FDA במסלול 505(b)(2). תוצאות הניסוי צפויות להתקבל ברבעון השלישי של שנת 2016.
  • ™IOPtiMate : מערכת ה- ™IOPtiMate הינה מערכת חדשנית בשלבי מסחור, המאפשרת לבצע ניתוחי גלאוקומה לא חודרניים, יעילים ובטיחותיים, הידועים בשם CLASS, באמצעות טכנולוגיית לייזר CO2. ניתוח ה- CLASS הינו ניתוח פשוט וקל לביצוע, אשר דורש זמן לימוד קצר ביותר, עם תוצאה בעלת פרופיל בטיחות גבוה ובדיוק רב יותר מהאלטרנטיבות הניתוחיות המורכבות המתבצעות כיום. אנו מאמינים כי מערכת ה ™IOPtiMate תאפשר למנתחי עיניים רבים יותר לבצע ניתוחי גלאוקומה ותביא לעליה משמעותית בכמותם ובאיכותם של ניתוחי הגלאוקומה המבוצעים בעולם כולו. בנוסף למכירות ראשונות באסיה ובאירופה קיימים לחברה הסכמי הפצה במספר מדינות נוספות מחוץ לארצות הברית. בכוונת החברה להגיש את ™IOPtiMate לאישור ה- FDA במהלך שנת 2016 במסלול 510(k) de novo ולאחר קבלת האישור להתחיל במכירות בארצות הברית.
  • ™TeaRx: בדיקה דיאגנוסטית חצי כמותית, רב פרמטרית, מהירה, פשוטה לתפעול ומדוייקת המנתחת מרכיבים שונים של הדמעה לצורך סיוע באבחון סינדרום העין היבשה. אנו מאמינים כי בדיקת ה- ™TeaRx עונה על שני צרכים משמעותיים בשוק – הצורך בבדיקה מדויקת לאבחון הסינדרום במרפאת הרופא והצורך בכלי אבחוני מהיר להתאמת הטיפול המתאים לחולה. אנו צופים כי ™TeaRx תהיה בדיקה חסכונית, קלה לשימוש ומדויקת שתאפשר למומחי עיניים לאבחן ולטפל בחולים הסובלים מהסינדרום ואחרת לא היו מאובחנים. בדיקת ה- ™TeaRx השלימה בהצלחה שני ניסויים קליניים בארצות הברית ואנו צפויים להתחיל תהליך רגולטורי ולהגיש בקשת רישום לרשויות ה- FDA במסלול ה- 510(k) במהלך שנת 2016. במידה ויתקבל האישור אנו צופים להתחיל במכירות במהלך שנת 2017.
  • OphRx: חברת OphRx הינה מיזם משותף המפתח פלטפורמה להולכת תרופות עיניים, כתחליף לדרכי המתן הקיימות כיום, לטיפול במחלות של חלקה הקדמי והאחורי של העין. חברת OphRx נמצאת כרגע בשלב הפרה-קליני בפיתוח של שני מוצרים: OPH-101, לטיפול במחלת ה- AMD, כחלופה לזריקות הניתנות כיום לטיפול במחלה וה- OPH-100 לטיפול בסינדרום העין היבשה.

מטרתנו הינה להפוך לחברה המובילה בעולם בתחום העיניים, על ידי יצירה של פורטפוליו מגוון ומאוזן של טכנולוגיות ייחודיות, הקמת כוח מכירות למיקסום הפוטנציאל המסחרי של מוצרינו ויצירת רשת גלובלית ומגוונת של מומחי תעשייה להאצת סינרגיות חדשנות וידע. רשת המומחים שלנו איפשרה לנו עד עתה למקד את פיתוח המוצרים הקיימים ולהגיע לאבני דרך משמעותיות בפרק זמן קצר יחסית בעלות-תועלת מקסימלית. בכוונתנו להוסיף מוצרים נוספים לפורטפוליו שלנו, הן על ידי הרחבת הפלטפורמות הטכנולוגיות הנוכחיות שלנו לאינדיקציות נוספות והן דרך השקעות, ישירות ועקיפות, בפלטפורמות, טכנולוגיות ומוצרים חדשים בשלבים שונים.

טבכולוגיות אקס. אל. ויז'ן