ביולייט
חדשנות באופטלמולוגיה

חדשות

ביולייט הנה חברה אופטלמית גלובלית וצומחת, אשר מתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של מוצרים לאבחון וטיפול במחלות עיניים, הכוללות, בין השאר, את מחלת הגלאוקומה, סינדרום העין היבשה (DES) ומחלת ניוון הרשתית (AMD). המוצרים בפורטפוליו שלנו מיועדים לתת מענה לצרכים אמיתיים בשוק של אוכלוסיות חולים גדולות וצומחות וזאת על ידי פיתוח טכנולוגיות המסייעות בעמידה במשטר הטיפולי (compliance), שיפור יעילות ובטיחות הטיפולים, שיפור אופן המתן של התרופות ושיפור רמת אבחון המחלה.

מטרתנו היא להיות חברה גלובלית מובילה בתחום העיניים – על ידי בניית פורטפוליו מגוון ומאוזן של מוצרים חדשניים ופורצי דרך, הקמת מערך מכירות שימקסם את הפוטנציאל המסחרי של המוצרים שלנו, שמירה על קשר רציף עם רשת ענפה של מומחים בינלאומיים בתחום ומיקסום של סינרגיות ידע וחדשנות. בכוונתנו להוסיף מוצרים נוספים לפורטפוליו שלנו, הן על ידי הרחבת הפלטפורמות הטכנולוגיות הנוכחיות שלנו לאינדיקציות נוספות והן דרך השקעות, ישירות ועקיפות, בפלטפורמות, טכנולוגיות ומוצרים חדשים בשלבים שונים.

המשקיעים המובילים בביולייט, המחזיקים כ -60% מהון המניות של ביולייט, הינם מר ישראל מקוב, יו"ר הדירקטוריון של סאן פרמצבטיקה, המנכ"ל והנשיא לשעבר של חברת טבע תעשיות פרמצבטיות ויו"ר הדירקטוריון לשעבר של חברת גיוון אימג'ינג, מר דיליפ שנגווי, מייסד ומנכ"ל סאן פרמצבטיקה, חברת התרופות הגדולה ביותר בהודו, מר דן אורן, מייסד ומנכ"ל דקסל פארמה, יצרנית התרופות השנייה בגודלה בישראל וחברת ההשקעות Rock One מהונג קונג.

ביולייט הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל-אביב (BOLT).

מצגת חברה