פורטפוליו הטכנולוגיות שלנו

מטרתנו להיות חברה גלובלית מובילה בתחום העיניים ולהתמקד במציאת פתרונות למחלות המאופיינות באוכלוסיות חולים גדולות וצומחות בעלות צורך קליני בפתרונות חדשניים, וזאת באמצעות פיתוח ומסחור של פורטפוליו טכנולוגיות מגוון ומאוזן של מוצרים חדשניים ופורצי דרך, הכולל:

 • Eye-D: פלטפורמה טכנולוגית המבוססת על שתל תוך עיני לשחרור מושהה של תרופות עיניים, הנותנת מענה לקהל רחב של חולים אשר אינם עומדים במשטר הטיפולי הנדרש לביטוי יעילות התרופה. המוצר הראשון המבוסס על פלטפורמת ה Eye-D, ה VS-101, מכיל latanoprost, תרופת הגלאוקומה הנפוצה ביותר. מוצר ה- VS-101 השלים ניסוי קליני, שלב a1/2, בארצות הברית, כחלק מהגשה ל-FDA במסלול 505(b)(2). אנו מאמינים כי ניתן להרחיב את פיתוח פלטפורמת ה-Eye-D לשימוש גם לאינדיקציות נוספות.
 • ™IOPtiMate : מערכת ה- ™IOPtiMate הינה מערכת חדשנית בשלבי מסחור, המאפשרת לבצע ניתוחי גלאוקומה לא חודרניים, יעילים ובטיחותיים, הידועים בשם CLASS, באמצעות טכנולוגיית לייזר CO2. ניתוח ה- CLASS הינו ניתוח פשוט וקל לביצוע, אשר דורש זמן לימוד קצר ביותר, עם תוצאה בעלת פרופיל בטיחות גבוה ובדיוק רב יותר מהאלטרנטיבות הניתוחיות המורכבות המתבצעות כיום. אנו מאמינים כי מערכת ה ™IOPtiMate תאפשר למנתחי עיניים רבים יותר לבצע ניתוחי גלאוקומה ותביא לעליה משמעותית בכמותם ובאיכותם של ניתוחי הגלאוקומה המבוצעים בעולם כולו. בנוסף למכירות ראשונות באסיה ובאירופה קיימים לחברה הסכמי הפצה במספר מדינות נוספות מחוץ לארצות הברית.
  בנובמבר 2017, נחתם הסכם מחייב להשקעה ורכישה של החברה על ידי חברת התרופות הסינית צ'אנגדו קאנגהונג פארמה. השלב הראשון של העסקה הושלם.
 • ™TeaRx: בדיקה דיאגנוסטית חצי כמותית, רב פרמטרית, מהירה, פשוטה לתפעול ומדוייקת המנתחת מרכיבים שונים של הדמעה לצורך סיוע באבחון סינדרום העין היבשה. אנו מאמינים כי בדיקת ה- ™TeaRx עונה על שני צרכים משמעותיים בשוק – הצורך בבדיקה מדויקת לאבחון הסינדרום במרפאת הרופא והצורך בכלי אבחוני מהיר להתאמת הטיפול המתאים לחולה. אנו צופים כי ™TeaRx תהיה בדיקה חסכונית, קלה לשימוש ומדויקת שתאפשר למומחי עיניים לאבחן ולטפל בחולים הסובלים מהסינדרום ואחרת לא היו מאובחנים. בדיקת ה- ™TeaRx השלימה בהצלחה שלושה ניסויים קליניים בארצות הברית ואנו צפויים להתחיל ניסוי קליני כחלק מבקשת רישום לרשויות ה- FDA במסלול ה- 510(k) במהלך שנת 2018. במידה ויתקבל האישור אנו צופים להתחיל במכירות גלובליות במהלך שנת 2019.
 • OphRx: חברת OphRx הינה מיזם משותף המפתח פלטפורמה מבוססת טיפות עיניים להולכת תרופות, כתחליף לדרכי המתן חודרניות הקיימות כיום. חברת OphRx נמצאת בשלבים פרה-קליני בפיתוח של מספר מוצרים לטיפול במחלות קידמת העין ואחורי העין.
 • ™LipiTear: מוצר ה- ™LipiTear מאושר לשיווק ומכירה באירופה, לטיפול בסינדרום העין היבשה ולשימושים נוספים בתחום מחלות העיניים, וממוסחר ברחבי העולם במסגרת הסכמי הפצה בלעדיים בעיקר במדינות באירופה.
  כמו כן אנו פועלים לפיתוח ומסחור מוצרים נוספים על בסיס טכנולוגיית מוצר ה- ™LipiTear כמערכת להובלת תרופות למשטח העין ולהגברת ספיגתן, המשלבת הגנה על הקרנית ושיפור תהליך ריפויה, וסיימה תהליך פיתוח של
  מספר פורמולציות, כמו גם ניסויי סבילות בבעלי חיים, למוצרים נוספים אלה.

מטרתנו להפוך לחברה מובילה בעולם בתחום העיניים, על ידי יצירה של פורטפוליו מגוון ומאוזן של טכנולוגיות ייחודיות, הקמת כוח מכירות למיקסום הפוטנציאל המסחרי של מוצרינו ויצירת רשת גלובלית ומגוונת של מומחי תעשייה להאצת סינרגיות חדשנות וידע. רשת המומחים שלנו איפשרה לנו עד עתה למקד את פיתוח המוצרים הקיימים ולהגיע לאבני דרך משמעותיות בפרק זמן קצר יחסית בעלות-תועלת מקסימלית. בכוונתנו להוסיף מוצרים נוספים לפורטפוליו שלנו, הן על ידי הרחבת הפלטפורמות הטכנולוגיות הנוכחיות שלנו לאינדיקציות נוספות והן דרך השקעות, ישירות ועקיפות, בפלטפורמות, טכנולוגיות ומוצרים חדשים בשלבים שונים.