אסטרטגיה

מטרתנו הינה להפוך לחברה מובילה בתחום העיניים באמצעות מרכיבי האסטרטגיה הבאים:

 • שמירה על פורטפוליו מגוון ומאוזן של טכנולוגיות ייחודיות לאבחון וטיפול של מחלות העיניים והרחבתו. פורטפוליו הטכנולוגיות הנוכחי שלנו כולל טכנולוגיות חדשניות בתחום האבחון, המכשור הרפואי והתרופות בשלבים מסחריים וקליניים שונים. בכוונתנו להוסיף מוצרים נוספים לפורטפוליו שלנו, הן על ידי הרחבת הפלטפורמות הטכנולוגיות הנוכחיות שלנו לאינדיקציות נוספות והן דרך השקעות, ישירות ועקיפות, בפלטפורמות, טכנולוגיות ומוצרים חדשים בשלבים שונים.
  גישה זו הינה ייחודית בתחום העיניים ומאפשרת לנו ליצור חברה ממוקדת בתחום אשר מכוונת להביא לשוק מגוון מוצרים רחב, אשר אנו מאמינים יספק מספר רב של אירועים יוצרי ערך, יפחית סיכונים ויניב החזר גבוה על ההשקעה.
  יתר על כן, לטכנולוגיות שאנו מפתחים פוטנציאל ליצור הזדמנויות לשיתופי פעולה אטרקטיביים עם חברות המתמחות בתחום. כמו כן, אנו מאמינים כי מגמת המיזוגים והרכישות בתעשייה עשויה להוביל לשיתופי פעולה נוספים עם חברות ביחס לפלטפורמות הטכנולוגיות, המוצרים הקיימים והחברה בכללותה.
 • התמקדות במציאת פתרונות למחלות המאופיינות באוכלוסיות חולים גדולות וצומחות בעלות צורך קליני בפתרונות חדשניים. גלאוקומה, סינדרום העין היבשה (DES) ומחלת ניוון רשתית (AMD) הינן שלוש מחלות המשפיעות על קבוצות חולים גדולות וצומחות בעלות צורך בפתרונות חדשניים. לדוגמא – הצורך בסיוע בעמידה במשטר הטיפולי, שיפור היעילות והבטיחות של הטיפולים, שיפור אופן המתן של התרופות ושיפור רמת אבחון המחלה. הפורטפוליו הקיים שלנו מתוכנן כך שייתן מענה לצרכים הללו, וביניהם:
  • Eye-D: שתל תוך עיני לשחרור מושהה של תרופות, הנותן מענה לקהל רחב של חולים המתמודדים עם אי-בעמידה במשטר הטיפולי המובילה לאי יעלות הטיפול.
  • ™IOPtiMate: מערכת לייזר חדשנית לטיפול ניתוחי בחולי גלאוקומה המאפשרת ביצוע של ניתוחי גלאוקומה יעילים ובטיחותיים יותר.
  • ™TeaRx: בדיקה דיאגנוסטית ייחודית הנותנת מענה לצורך גדול בשוק במוצר מדוייק המאפשר אבחנה, מעקב והתאמת טיפול לסובלים מסינדרום העין היבשה.
  • OphRx: פלטפורמה להולכת תרופות עיניים לחלקה הקדמי והאחורי של העין באמצעות הגברת חדירות חומרים דרך ממברנות אשר נותנת מענה לשלושה צרכים עיקריים בשוק: הצורך בעמידה במשטר הטיפולי (compliance), הגברת היעילות והבטיחות של הטיפולים.
  • ™Lipitear: מוצר ה- ™Lipitear מאושר לשיווק ומכירה באירופה, לטיפול בסינדרום העין היבשה ולשימושים נוספים בתחום מחלות העיניים, וממוסחר ברחבי העולם במסגרת הסכמי הפצה בלעדיים בעיקר במדינות באירופה.
   כמו כן אנו פועלים לפיתוח ומסחור מוצרים נוספים על בסיס טכנולוגיית מוצר ה- ™Lipitear כמערכת להובלת תרופות למשטח העין ולהגברת ספיגתן, המשלבת הגנה על הקרנית ושיפור תהליך ריפויה, וסיימה תהליך פיתוח של
   מספר פורמולציות, כמו גם ניסויי סבילות בבעלי חיים, למוצרים נוספים אלה.
 • יצירת רשת גלובלית ומגוונת של מומחי תעשייה להאצת סינרגיות ידע וחדשנות. אנו נעזרים ברשת גלובלית של מומחי תעשייה לזיהוי אוכלוסיות חולים גדולות וצומחות בעלות צרכים רפואיים משמעותיים, להערכה ותיעדוף של טכנולוגיות פוטנציאליות להשקעה ולסיוע בתכנון תכניות פיתוח והתאמת כיווני הפיתוח והמסחור של הטכנולוגית שלנו לאוכלוסיות היעד באזורים שונים בעולם. הקשר שלנו עם המומחים הללו אפשר לנו עד עתה למקד את פיתוח המוצרים הקיימים ולהגיע לאבני דרך משמעותיות בפרק זמן קצר יחסית ובעלות-תועלת מקסימלית. אנו מאמינים שיחסינו עם רשת המומחים המגוונת המורכבת מרופאים ומומחי תעשייה תאפשר לנו להמשיך ולמקסם את סינרגיות הידע והעלויות, להפחית את הסיכונים הנוצרים עקב עיכובים בתהליכי הפיתוח והמסחור למקסום מינוף הפלטפורמות הטכנולוגיות הקיימות והעתידיות שלנו למוצרים נוספים ולמיקוד ומינוף התשתית המסחרית אשר תשמש את המוצרים שלנו.